Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Repertuar


Dj CIENIO
Dj CIENIO

Prowadzę imprezy jako Dj i konferansjer od 20 lat. Mam więc doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez.

Jestem profesjonalistą i muzyką zajmuję się na co dzień. W swoich zbiorach posiadam większość gatunków muzycznych co daje mi dużą elastyczność i możliwość oprawy wesel, studniówek, bankietów, zabaw sylwestrowych i dancingów.

Muzyka grana przeze mnie obejmuje zarówno bieżące hity, jak i popularne utwory z lat 70., 80. i 90.

Prowadzę również konferansjerkę. 

Na wesela organizuję także akordeonistę i saksofonistkę  z którymi przy stołach robimy niepowtarzalną zabawę biesiadną , każdy może sobie pośpiewać i dobrze zabawić przy muzyce typowo weselnej ,przy której nasi dziadkowie , rodzice bawili sie za czasów swojej młodości .

Podczas wesela przeprowadzam dużo zabaw które wcześniej ustalam z nowożeńcami , prowadzę oczepiny , podziękowania dla rodziców i wszelkie inne wydarzenia których nie powinno zabraknąć na weselu

Na życzenie robię pokaz slajdów , filmów i karaoke .

Potrafię także zorganizować i poprowadzić zabawy dla naszych milusińskich aby i oni nie czuli sie zaniedbani na takiej uroczystości

Współpracuję również z fotografami , barmanami , kamerzystami oraz animatorkami

 

Gorąco polecam korzystanie z moich usług

ZABAWY WESELNE
ZABAWY WESELNE

Kliknij w obrazek ;-) zobaczysz propozycje zabaw